
Розчин для контактних лінз Disop Hidro Health SiH 360 мл
140 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: R00070
- +380 (73) 418-89-89
- +380 (98) 418-89-89
Для користувачів силікон-гідрогелевими контактними лінзами компанія Disop розробила багатофункціональний розчин Hidro Health SiH. Даний склад використовується не тільки для дезінфекції, очищення, видалення білкових і ліпідних відкладень, а й для зволоження і ополіскування засобів корекції.
Добра переносимість та сумісність з очима має і особливий миючий компонент, який входити у розчин і забезпечує ефективне очищення. Завдяки гідроксипропілметилцелюлози відбувається чистка від ліпідів шляхом створення захисного бар'єр єру (ефект подушки). Ліпіди утримуються у в'їхав язкій рідині і не осідають на поверхню.
Контейнер для лінз, виготовлений зі спеціального антибактеріального матеріалу, є частиною комплекту.
Мінімальний час обробки 6 годин.
Після відкриття рідина придатна 90 днів.
Якщо з якоїсь причини Ви не користуєтеся лінзами певний годину, то вони можуть зберігатися в спецрозчині в закритому контейнері протягом 30 днів.
Основні | |
---|---|
Виробник | Disop |
Країна виробник | Іспанія |
Тип засобу | Розчин |
Тип розчину | Багатофункціональний |
Призначення | Для силікон-гідрогелевих лінз |
Контейнер для лінз | Так |
Об`єм | 60 мл |
- Ціна: 140 ₴