На запрошення Протоієрея УПЦ-КП Ігоря Ярославського, настоятеля Храму "Миколая Чудотворця" ГО "Погляд Народу" долучилося до інформування громадськості про ікону з часткою мощей Нектарія Егінського.

По благословенню Високопреосвященнішого Митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана, 19 СІЧНЯ 2020 року на Богоявлення ( ВОДОХРЕЩА ) з 9-00 до 14-00 на площу 700 річчя, в храм «Миколая Чудотворця» ПЦУ буде привезена ікона з часткою мощів Св. НЕКТАРІЯ ЕГІНСЬКОГО. Перед іконою Святого моляться від тяжких недуг , за зцілення від раку.

ГО "Погляд Народу" долучилося до інформування громадськості про безпеку на виборах Президента України 2019. Управління Служби безпеки України в Черкаській області перейшло на посилений режим несення служби напередодні та під час проведення виборів Президента України.

Бійці спецпідрозділу ЦСО «А» СБУ розпочали патрулювання вулиць, вокзалів, автостанцій та аеропортів.
Як зазначив Голова Служби Василь Грицак: «Порядок у державі та спокій громадян України є важливим елементом для забезпечення виборів. Наші спецпризначенці, які встали на захист України з перших хвилин початку проведення АТО, це дуже добре розуміють. Ми також задіяли для патрулювання бойові машини та безпілотну авіацію. Усе це – демонстрація нашої рішучості негайно припинити будь-які можливі провокації з метою дестабілізації ситуації в Україні. Подобається це чи ні, але я впевнений, що вибори в Україні відбудуться цивілізовано і спокійно. Служба безпеки України у межах своєї компетенції робить для цього усе необхідне».

 

ГО "Погляд Народу" інформує

 

На запрошення Протоієрея УПЦ-КП Ігоря Ярославського, настоятеля Храму "Миколая Чудотворця" ГО "Погляд Народу" долучилося до інформування громадськості про збір коштів на розбудову Українського храму.

Протоієрей УПЦ КП Ігор Ярославський настоятель Храму "Миколая Чудотворця" м.Черкаси, площа 700 річчя:

" ПРОДОВЖУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО храму Всіх Святих землі Української-Сергія Радонежського УПЦ-КП в м. Черкаси площа 700 річчя. В Ці складні часи ми звертаємося до небайдужих про посильні пожертвування на будівництво. А якщо Ви бажаєте допомогти нам фінансово:
картка Приват Банку 5168 -7427-0733-6131 Ярославський Ігор Степанович ".

 

ГО "Погляд Народу" інформує

ГО "Погляд Народу" разом з ГО "Національний Контрольний Комітет" прийняло участь  у акції протесту проти встановлення незаконних МАФів по вулиці  А.Корольова 12,14.

 

 

ГО "Погляд Народу" інформує

На запрошення Протоієрея УПЦ-КП Ігоря Ярославського, настоятеля Храму "Миколая Чудотворця" ГО "Погляд Народу" долучилося до інформування громадськості про визначну подію: з благословення митрополита Черкаського та Чигиринського ІОАНА 22 травня 2018 р. в 11-00 буде посвячуватися ікона з часткою мощів Св. Миколая Чудотворця. Мощі були передані благодійним фондом "Майбутьнє нащадків". Ця святиня буде перебувати в Храмі "Миколая Чудотворця" м.Черкаси, площа 700 річчя довічно.

ГО "Погляд Народу" інформує

Представники ГО "Погляд Народу" прийняли участь у акці під  Апеляційним судом Черкаської області активісти громадських організацій зібралися перед судовим засіданням, щоб привернути увагу до розкрадання державних коштів.

 

 

ГО "Погляд Народу" інформує

ГО "Погляд Народу" разом з ВО «Свобода», «Національний корпус», ГО «Національний альянс», УНСО, ВГО «Сокіл», ВГО «Студентська Свобода», «Легіон Свободи», ВОУ «Яворина» та іншіми організаціями прийняло участь у смолоскипному марші з нагоди Дня народження Степана Бандери. Спільним заходом націоналісти вшанували провідника Української Нації.

Традиційно у перший день нового року українські націоналісти вшановували Чин видатного очільника українського визвольного руху XX століття, ідеолога українського націоналізму Степана Бандери.

 

ГО "Погляд Народу" інформує

ГО "Погляд Народу" разом з ГО «Спілка воїнів АТО «Черкащани» прийняло участь в обговорюванні міського бюджету на2018 рік.

 

 

 

ГО "Погляд народу" інформує

ГО "Погляд Народу" прийняло участь в організації творчого вечора авторської пісні Віктора Жалби, поета, композитора, музиканта, дипломанта багатьох фестивалів.

Також свої таланти демонстрували: дует "Подруги" - Інна Дерій та Оксана Демчевська; Тарас, музикант, виконавець.

 ГО "Погляд народу" інформує

 

Ікона-оберіг Георгія Побідоносця разом з нашими бійцями була на перодовій в зоні АТО.

На запрошення Протоієрея УПЦ-КП Ігоря Ярославського, настоятеля Храму "Миколая Чудотворця" ГО "Погляд Народу" долучилося до інформування громадськості про визначну подію: 7 - 15 листопада у м.Черкаси, у Храм "Миколая Чудотворця" на площі 700 річчя, буде привезена ікона Георгія Побідоносця.

 

ГО "Погляд Народу" інформує

Сторінка 1 із 6