БРАТИ! ДАВАЙТЕ ПОЧНЕМО ЩОСЬ РОБИТИ РАЗОМ! ДАВАЙТЕ ПОЧНЕМО ГОВОРИТИ!

Автор  17 Жовт. 2014

Ми об'єдналися для того, щоб допомагати один одному відстоювати свої законні права. Чого ми хочемо? Та все дуже просто. Ми хочемо, щоб ті норми і закони які прописані - виконувалися. І все. Не більше не менше. Парадокс нашої системи полягає в тому, що в європейських країнах чиновник бере хабар за те, щоб прийняти свідомо неправомірне рішення. У нас же чиновник бере хабар за свою роботу, яку повинен виконувати за родом служби. Цей чиновник всіляко ставить палиці в твоє запитання, щоб потім за хабар його вирішити. Вийдіть на вулицю і запитайте будь-кого, запитаєте самого себе, чи легко домогтися в кабінетах можновладців справедливості? Відповідь очевидна.

Є один дієвий спосіб для протидії цьому беззаконню. Всі вони, ті кому закон не писаний, бояться розголосу своїх діянь. Тільки розголос таких фактів може "вивести їх на чисту воду", змусити робити свою роботу за законом. Давайте почнемо оприлюднювати такі факти, надавати публічності те беззаконня, з яким ми стикаємося мало не кожен день. Давайте почнемо зі свого будинку, зі своєї вулиці де живемо. Давайте почнемо зі свого села чи міста в якому живемо! Може досить мовчати. Давайте почнемо з малого. Давайте почнемо говорити. Давайте почнемо щось робити разом.

Хтось скаже: "Так це все дрібниці, займіться краще чимось серйозним". А що закон, закон який один на всіх - це не серйозно ?! Все велике завжди починається з малого. Може потрібно почати з себе? Якщо тобі не байдуже твоє майбутнє, майбутнє твоїх дітей і майбутнє України - Приєднуйся! Тільки разом, об'єднавшись, ми зможемо собі допомогти. Допомогти у відстоюванні своїх законних прав і свобод. Не більше не менше.
Здоров'я всім.

Керівник об'єднання "Погляд народу" Вадим Павленко